Miłośniczki manicure hybrydowego coraz częściej rezygnują z usług profesjonalnych kosmetyczek, na rzecz kupna własnego zestawu hybrydowego. Jakie możliwości daje zakup zestawu? W dobie codziennych obowiązków i braku czasu kobiety w wolnej chwili samodzielnie mogą stworzyć swoje wymarzone paznokcie hybrydowe. Terminarz kosmetyczek jest bardzo obłożony, nie zawsze możemy się dopasować do z góry narzuconego terminu. Co więcej, obsługa lampy oraz nałożenie poszczególnych warstw nie jest trudne. Wystarczy obejrzeć kilka tutoriali i uczyć się na swoich paznokciach sztuki jej zdobienia. Ponadto zestawy hybrydowe od niedawna są wyposażane w nowoczesne lakiery bez konieczności zastosowania utwardzaczy. Zabieg wykonania hybryd obecnie sprowadza się do obcięcia lub wypiłowania paznokci, pozbycia się skórek oraz nałożenia ulubionego koloru! 

 

Jak wybrać zestawy hybrydowe?

 

W wielu sklepach internetowych, na przykład na twojehybrydy.pl znajdziesz zestawy hybrydowe startowe. Każdy zestaw kryje w sobie podstawowe produkty do stworzenia manicure hybrydowego.  Oprócz produktów do aplikacji hybryd, znajdziecie również produkty potrzebne do ich usunięcia. Zestawy hybrydowe stanowią doskonały prezent nie tylko dla siebie, ale również dla mamy, siostry i przyjaciółki –  wszystkich miłośniczek zadbanych paznokci.

Co znajduje się w środku zestawu hybrydowego?

 

Każdy zestaw hybrydowy posiada lampę o różnych parametrach na co koniecznie zwróć uwagę. Zestawy hybrydowe zostały tak skomponowane, aby spełnić różne oczekiwania klientek, na przykład do zastosowania profesjonalnego w gabinetach kosmetycznych lub do stosowania okazjonalnego. Prócz lampy w zestawach znajdują się wszystkie niezbędne produkty do wykonania manicure. Znajdziecie w nim top, bazę, kilka kolorów lakierów do paznokci oraz akcesoria, które umożliwią Wam bezpieczne i bezproblemowe zdejmowanie hybryd. Ponadto zestaw zawiera: płyn do odtłuszczania paznokcia, płyn do usuwania warstwy dyspersyjnej, płyn do usuwania stylizacji, blok biały, pilniki proste z różną gradacją patyczki drewniane, waciki bezpyłowe oraz aluminiowe folie do usuwania lakierów hybrydowych.