Paznokcie hybrydy podobnie jak paznokcie po innych zabiegach upiększających wymagają regeneracji oraz odżywienia. To fakt, że hybrydy bardzo długo utrzymują się na dłoniach i nienagannie się prezentują. Jednak po upływie dwóch lub trzech tygodni, kiedy przychodzi pora na ich zdjęcie, płytka paznokcia może zaskoczyć niejedną z nas. Dlaczego? Hybryda jest trwała i wytrzymała, nie ukazuje tego, co dzieje się pod nią. Po zdjęciu hybryd paznokcie bywają bardzo kruche, łamliwe, matowe lub przezroczyste. Klientki często skarżą się brak możliwości ich naturalnego wzrostu. Po każdym zabiegu wykonania i zdjęcia hybryd zaleca się stosowanie specjalistycznych odżywek na bazie pochodzenia naturalnego lub naturalnych produktów z domowej spiżarki. Co na przykład dobrze działa na zniszczoną płytkę paznokcia? Olejek rycynowy, miód lub olej kokosowy.

 

Zalety odżywek na twojehybrydy.pl

 

Jeżeli chcesz postawić na bardziej profesjonalne rozwiązanie, zajrzyj na stronę twojehybrydy.pl. W sklepie internetowym znajdziesz oryginalne produkty do tworzenia paznokci hybrydowych, ale również do ich regeneracji. Piękne dłonie to nie tylko zadbana skóra, ale także lśniące i zdrowe paznokcie. Płytka paznokcia oraz skóra wokół niej wymagają regularnego odżywienia i nawilżenia. Rozmaite odżywki pomogą uzyskać utracony blask i twardość paznokci. Z czego zostały stworzone odżywki i olejki? Fundamentem ich składu są specjalnie wyselekcjonowane formuły, które pozwalają na kompleksową ochronę płytki paznokcia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz chemią zawartą w lakierach. Sera, olejki i odżywki posiadają moc witamin i substancje nawilżające, które zapobiegają pękaniu skórek i łamliwości płytek.

Wybrane odżywki dla paznokci po hybrydach?

 

Paznokcie hybrydy potrzebują nieustannego odżywienia w czasie, kiedy płytka paznokcia swobodnie oddycha przed kolejnym zabiegiem. Jeżeli chcesz odżywić swoje paznokcie w siedem dni, zastosuj ultra mocną odżywkę do paznokci Victoria Vynn X-treme Hardener. Wyjątkowa formuła produktu charakteryzuje się zdolnością do rekonstrukcji kruchej płytki paznokcia. Ponadto buduje twardą oraz błyszcząca warstwę.