Startowy zestaw do hybrydy zawiera bazę, top, wybrane lakiery hybrydowe w dowolnych kolorach oraz akcesoria, które są niezbędne przy zakładaniu i zdejmowaniu hybryd (pilniki o różnym stopniu gradacji, patyczki drewniane, waciki bezpyłowe, aluminiowe folie oraz blok biały). Co więcej, w zestawie znajdziecie płyn do odtłuszczania paznokcia, płyn do usuwania warstwy dyspersyjnej oraz płyn do usuwania stylizacji paznokcia. Zestawy do hybrydy dostępne na twojehybrydy.pl  pozwolą na wykonanie stylizacji wybranej przez siebie. Ponadto paznokcie można zdjąć nawet po trzech tygodniach w domowym zaciszu. Samodzielna stylizacja paznokci nie jest trudna! Wystarczy zapoznać się z instrukcją obsługi, przeczytać kilka cennych rad i podjąć wyzwanie zrobienia hybryd. 

 

Opis produktów wchodzących w skład zestawu do tworzenia hybryd 

 

Wiemy, że dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z manicurem hybrydowym, skład zestawu może być niezrozumiały. Dlatego postaramy się wyjaśnić i scharakteryzować jego poszczególne elementy. Po pierwsze lampa do manicure o różnych paramentach. Przy zakupie zestawu należy zwrócić uwagę na jej specyfikację. Lampy są dostosowane do  eksploatacji częstej lub okazjonalnej. Lampy są dostępne w technologii UV lub UV Led. Klasyczne bazy powinny charakteryzować się dobrym składem, ponieważ mają bezpośredni kontakt z płytką paznokcia. Następnie mamy top, którego zadaniem jest utrwalenie oraz zabezpieczenie koloru. Tutaj mamy do wyboru topy matowe lub z efektem glow.

Dla kogo jest zestaw do hybrydy?

 

Zestawy startowe są idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą nieustannie cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami. Dzięki zestawowi mamy możliwość samodzielnej stylizacji płytki paznokcia w wybranym przez nas miejscu i czasie. Regularne wizyty u kosmetyczki bywają kosztowne, a nie zawsze efekty pracy są dla nas zadowalające. Zestaw startowy może być również ciekawym pomysłem na prezent dla żony, siostry, mamy czy przyjaciółki.