Każda profesjonalna kosmetyczka i miłośniczka pięknych paznokci, która samodzielnie zajmuje się stylizacją paznokci dla siebie i najbliższych przyjaciółek powinna posiadać wzorniki do paznokci. Sztuka stworzenia unikatowego manicure hybrydowego polega na dopasowaniu ulubionego koloru płytki paznokcia, nadaniu jej matowego lub błyszczącego wykończenia oraz dodaniu oryginalnych wzorów czy elementów. Nałożenie zwykłego koloru może współcześnie nie zadowalać wymagających klientek. Jak sobie radzić z oczekiwaniami kobiet? Przede wszystkim regularnie, najlepiej codziennie śledzić nowości w branży beauty i branży modowej. Możesz być pionierką w zastosowaniu swoich autorskich wzorów na paznokciach. Obserwuj codzienną rzeczywistość, bo to ona podsunie Ci najlepsze pomysły. W tworzeniu oryginalnych hybryd pomogą Ci profesjonalne wzorniki do paznokci. 

 

Czym są wzorniki do paznokci?

 

Wzorniki nazywane są także próbnikami lub prezenterami barw lakierów. Wzorniki do paznokci, które pomogą Ci uporządkować kolory lakierów, które posiadasz w swojej kosmetyczce. Do czego służy wzornik? Kiedy wykonujesz manicure hybrydowy i zastanawiasz się, jaki kolor wybrać, warto spojrzeć na wzornik, który podpowie Ci, czy barwa będzie pasowała do całej stylizacji. Wzorniki są bardzo tanie, a dzięki nim możesz pokazać swoim klientkom, jakimi kolorami lakierów dysponujesz. To bardzo ułatwia pracę! Co więcej, na wzorniku masz możliwość wypróbowania nowego lakieru hybrydowego. 

Przygotuj się na profesjonalną stylizację paznokci!

 

Czyste wzorniki do paznokci kupuje się po to, aby samodzielnie nałożyć na nie tipsy, a następnie pomalować je lakierami w kolorach dostępnych w Twoim salonie. Dzięki niemu stworzysz samodzielnie swoją gamę kolorów oraz zdobień, które możesz zaproponować klientce. Wzornik stanowi Twoje portoflio, a więc reklamuje twoje usługi. Na twojehybrydy.pl znajdziesz wzorniki w kształcie koła. W innych sklepach internetowych możesz spotkać się z kształtami przypominającymi kwiaty, wachlarze, księżyce i słońce.