Jeżeli nie jesteś profesjonalną kosmetyczką, ale stawiasz pierwsze kroki w robieniu manicure hybrydowego dla siebie i swoich najbliższych, koniecznie pomyśl o wzorniku do paznokci. Przedmiot pomoże Ci usystematyzować dostępne kolory i wzory oraz sprawi, że ich wybór będzie zdecydowanie szybszy. Kupując zestaw startowy do robienia manicure hybrydowego zamów również wzornik do paznokci. Dzięki niemu wykonasz manicure lub pedicure zgodnie z preferencjami klientki. W widoczny sposób wyeksponujesz barwy lakierów, którymi dysponujesz. Co więcej, na pustym wzorniku nakleisz tipsy, które możesz zdobić autorskimi wzorami lub elementami, które podejmiesz się nałożyć na płytkę paznokcia. Nieustannie modne są klasyczne kryształki i perełki Swarovskiego. 

Dzięki wzornikowi do paznokci szybciej podejmiesz decyzję dotyczącą koloru!

 

Wzornik do paznokci posiada plastikowe tipsy, które są bezbarwne. Twoim zadaniem jest pomalowanie ich na takie kolory, jakie posiadasz. Dzięki temu klientka bez wahania wybierze swoją ulubioną stylizację. Dzięki ekspozycji kolorów, czas na podjęcie decyzji dotyczącej stylizacji paznokci jest o wiele krótszy. Na twojehybrydy.pl znajdziesz aż do 131 plastikowych paznokci.  

 

W jaki sposób wzornik do paznokci pomoże mi uporządkować dostępne kolory?

 

Pomalowanie tipsów, aby nadać im kolor to pierwsza część zadania, jaka Cię czeka. Następnie powinnaś założyć zeszyt lub tabelę, którą możesz wydrukować i oznaczyć w niej każdy kolor na wzorniku, na przykład liczbą. W ten sposób, kiedy klienta dokona wyboru, na przykład numer 12, Ty sięgając do tabeli, wiesz jaki rodzaj lakieru klientka wybrała. Dodatkowo, w tabeli możesz opisać właściwości lakieru. Jeżeli wykonujesz manicure hybrydowy, stylizację paznokci tradycyjnymi lakierami, manicure żelowy lub tipsy powinnaś posiadać kilka wzorników, tak aby każdy został przyporządkowany do danej metody zdobienia paznokci. To zdecydowanie ułatwi Ci codzienną pracę i spełni oczekiwania niejednej wymagającej klientki.