Lakier hybrydowy z powodzeniem kilka lat temu zastąpił lakier tradycyjny, żelowy i akrylowy. Pięknie zdobi paznokcie, ale to, za co pokochały kobiety lakier hybrydowy, to jego trwałość oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet przez 21 dni! To świetne rozwiązanie dla zapracowanych kobiet, zabieganych mam, które marzą o zadbanych paznokciach bez konieczności poprawiania odprysków. Co więcej, lakier nakłada się w ten sam sposób co lakier tradycyjny. Dodatkowo płytka jest utwardzana lampą o promieniowaniu  UV.  Promieniowanie UV nie ma większego wpływu na kondycje płytki paznokcia, ponieważ ta jest zabezpieczana warstwą bazy. Dzięki manicurowi hybrydowemu możesz cieszyć się długim efektem nieskazitelnych paznokci. Lakier nie odpada.

Paznokcie są gładkie, na sam koniec stylizacji decydujesz się na wykończenie matowe lub błyszczące. Lakier zostaje utwardzony i nie ma konieczności czekania, aż wyschnie, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego lakieru do paznokci. Kosmetolodzy są zgodni, że regularny manicure wpływa na zapuszczanie paznokci. Na rynku dostępna jest cała gama kolorystyczna, która dorównuje lakierom tradycyjnym. W zależności od okazji i upodobań możesz zdecydować się na eksperymentowanie różnymi kolorami średnio co trzy tygodnie. Należy podkreślić fakt, że lakier hybrydowy ma długi termin przydatności.

Jaki wpływ na płytkę paznokcia ma lakier hybrydowy?

 

Usuwając pozostałości hybryd po trzech tygodniach, stosujemy aceton, który niekorzystnie wpływa na płytkę. Paznokcie często po stylizacji hybrydowej są kruche, łamliwe, miękkie i przezroczyste. Dlatego po każdym manicurze należy przez około dziesięć dni stosować codziennie odżywkę regenerującą paznokcie. Ona świetnie przygotuje paznokcie do kolejnych zabiegów i stylizacji.

 

Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Queen of the Night 

 

Na twojehybrydy.pl znajdziecie najnowszą kolekcję lakierów hybrydowych Quenn od the Night. Kolekcja zawiera osiem kryjących odcieni o diamentowej świetlistości. To światło-utwardzalna linia lakierów hybrydowych.