Hybrydy pięknie prezentują się na paznokciach. Ich zaletą jest to, że dość długo utrzymują się na paznokciach, a cena na usługę wykonania hybryd nie jest wysoka. Odżywka do paznokci po hybrydzie jest zalecana przez kosmetologów ze względu na swoje właściwości regeneracyjne. Jak wzmocnić paznokcie po zabiegach kosmetycznych? Jaki produkt będzie najlepszy dla zniszczonych paznokci? Kilka wskazówek prezentujemy poniżej!

 

Jak zakłada się hybrydę?

 

Manicure hybrydowy jest obecnie  najpopularniejszą formą zdobienia paznokci. Metoda jest mało inwazyjna, a sam zabieg nie jest kosztowny. Tutaj kosmetyczki mogą pochwalić się swoim artystycznym zmysłem. Hybrydy dają dużą dowolność tworzenia rozmaitych form, kształtów i wzorów. Hybrydy tworzy się na naturalnej płytce paznokcia. Nie przykleja się ich do płytki, jak ma to miejsce w przypadku tipsów. Czym jeszcze wyróżnia się ta metoda zdobienia paznokci? Uzyskany efekt jest bardzo estetyczny i trwały. Hybrydy pozostają na paznokciach nawet do trzech tygodni.  Czy paznokcie hybrydowe są zdrowe i czy każda kobieta może sobie na nie pozwolić? Niestety paznokcie hybrydowe nie są rozwiązaniem dla każdej kobiety. Niektóre z nas posiadają niezwykle wrażliwe i słabe paznokcie. W takiej sytuacji hybryda utrzymuje się na płytce bardzo krótko, najczęściej jest to kilka dni. A sama płytka paznokcia przynosi ból. 

Jak wzmocnić paznokcie po hybrydzie?

 

Pamiętajmy, aby w przerwach między jedną a drugą hybrydą koniecznie stosować odżywki. Ich zadaniem jest wzmocnienie płytki paznokcia, dostarczenie krzemianów, które ją wzmocnią. Co więcej, odżywka do paznokci po hybrydzie nie tylko odżywia płytkę, ale również nadaje jej połysk i pełni funkcję ochronną.

 

Najlepsze odżywki dla wymagających paznokci

 

Gdzie szukać najlepszych i sprawdzonych odżywek do paznokci? Na twojehybrydy.pl znajdziecie super mocną odżywkę do paznokci, która wzmocni je w siedem dni. Produkt utwardza słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie.