Zestaw startowy do hybryd dostępny w sklepie twojehybrydy.pl pozwolą Ci na profesjonalne stworzenie manicuru hybrydowego. Wybierając zestaw, masz możliwość podania w zamówieniu aż trzech ulubionych kolorów. To ułatwi Ci stylizację! W paczce znajdziesz pakiet niezbędne produkty, takie jak bazę i top, lakiery hybrydowe, oraz akcesoria umożliwiajace bezpieczne i bezproblemowe zdejmowanie hybryd. Do rozpoczęcia stylizacji potrzebne będą także: płyn do odtłuszczania paznokcia, płyn do usuwania warstwy dyspersyjnej, płyn do usuwania stylizacji, blok biały, pilniki proste z różną gradacją patyczki drewniane, waciki bezpyłowe. Z kolei do zdejmowania hybryd niezbędne okażą się aluminiowe folie. Pamiętaj, jeśli nie masz doświadczenia w usuwaniu paznokci hybrydowych, poczytaj o wskazówkach lub umów się do kosmetyczki.  

Jak bezpiecznie usuwać lakiery hybrydowe?

 

Lakier hybrydowy usuwa się acetonem, który jest drażniący i negatywnie wpływa na płytkę paznokcia, osłabiając ją. Dlatego, zanim go użyjesz, spiłuj załączonym pilnikiem do zestawu startowego top hybrydowy. Następnie delikatnie nasącz wacik bezpyłowy acetonem lub namocz nim folię aluminiową. Teraz możesz przyłożyć wacik do paznokcia. Każdy palec z osobna owiń w folię i odczekaj około dziesięciu minut. Na samym końcu zdejmij folię oraz usuń pozostałości lakieru za pomocą drewnianego patyczka. Kiedy twoje paznokcie będą już czyste, postaraj się je odżywić.

Przez dziesięć dni codziennie nakładaj odżywki, które pozwolą zregenerować się Twoim paznokciom. Dzięki nim płytka paznokcia będzie twardsza i wytrzymalsza na uszkodzenia. Pozbędziesz się kruchości i miękkości paznokcia. Chcąc nawilżyć skórki wokół płytki, zastosuj formułę naturalnych olejków, na przykład oliwkę do pielęgnacji skórek i paznokci Victoria Vynn. W swoim składzie posiada aż 96% naturalnych olejków. To wysokoskoncentrowana kompozycja pięciu olejków naturalnych wzbogacona witaminami, antyoksydantami i kwasami tłuszczowymi. Świetnie zmiękcza naskórek, nadaje sprężystość oraz głęboko nawilża.